285 000 €
2568 €/m²
Property 48546 photo 1
Property 48546 photo 2
Property 48546 photo 3
Property 48546 photo 4
Property 48546 photo 5
Property 48546 photo 6
Property 48546 photo 7
Property 48546 photo 8
Property 48546 photo 9
Property 48546 photo 10
Property 48546 photo 11
Property 48546 photo 12
Property 48546 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

خدمات

  • شومینه
  • Satellite TV
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 111 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه