درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5500 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
گوو
500 000 €
90 €/m²
کد شی
50669
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5500 m²
منطقه
کرت
Location
(گوو) | استان هراکلیون (کرت)
Details
فاصله از دریا:
5500 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
4 km
توضیحات
برای فروش زمین 5500 متر مربع در کرت.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
640 000 €
74 €/m²
زمین 8608 m² کرت
کرت
کد شی
63745
مربع متر
8608 m²
فاصله تا دریا
1150 m
فروش
450 000 €
35 €/m²
زمین 12520 m² کرت
کرت
کد شی
42919
مربع متر
12520 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
720 000 €
587 000 €
52 €/m²
زمین 11174 m² کرت
کرت
کد شی
56505
مربع متر
11174 m²
فاصله تا دریا
1850 m
فروش
680 000 €
27 €/m²
زمین 25000 m² کرت
کرت
کد شی
26886
مربع متر
25000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
500 000 €
33 €/m²
زمین 15000 m² کرت
کرت
کد شی
44871
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
27000 m
فروش
413 000 €
160 €/m²
زمین 2580 m² کرت
کرت
کد شی
16554
مربع متر
2580 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
450 000 €
111 €/m²
زمین 4021 m² کرت
کرت
کد شی
62153
مربع متر
4021 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
450 000 €
41 €/m²
زمین 10800 m² کرت
کرت
کد شی
38250
مربع متر
10800 m²
فاصله تا دریا
6200 m
فروش
600 000 €
253 €/m²
زمین 2363 m² کرت
کرت
کد شی
44494
مربع متر
2363 m²
فاصله تا دریا
120 m
فروش
747 000 €
640 000 €
26 €/m²
زمین 24000 m² کرت
کرت
کد شی
63904
مربع متر
24000 m²
فاصله تا دریا
450 m
Sarados Christidis
+30 6983863500
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1