درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2000 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
250 000 €
125 €/m²
کد شی
50671
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2000 m²
منطقه
کرت
Location
(آگیوس نیکولاوس) | استان Lasithi (کرت)
Details
فاصله از دریا:
2400 m
فاصله از فرودگاه:
40 km
توضیحات
برای فروش زمین 2000 متر مربع در کرت.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
267 000 €
59 €/m²
زمین 4500 m² کرت
کرت
کد شی
42038
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
2700 m
فروش
267 000 €
49 €/m²
زمین 5423 m² کرت
کرت
کد شی
41185
مربع متر
5423 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
320 000 €
21 €/m²
زمین 15000 m² کرت
کرت
کد شی
42624
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
340 000 €
30 €/m²
زمین 11000 m² کرت
کرت
کد شی
44727
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
850 m
فروش
215 000 €
24 €/m²
زمین 8832 m² کرت
کرت
کد شی
62926
مربع متر
8832 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
250 000 €
1250 €/m²
زمین 200 m² کرت
کرت
کد شی
57759
مربع متر
200 m²
فاصله تا دریا
20 m
فروش
215 000 €
268 €/m²
زمین 800 m² کرت
کرت
کد شی
65280
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
280 000 €
35 €/m²
زمین 8000 m² کرت
کرت
کد شی
38534
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
1100 m
فروش
330 000 €
60 €/m²
زمین 5500 m² کرت
کرت
کد شی
36445
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
215 000 €
200 000 €
25 €/m²
زمین 8000 m² کرت
کرت
کد شی
52085
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
4800 m
Georgios Angelidis
+30 6981706410
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1