295 000 €
1788 €/m²
Property 51778 photo 1
Property 51778 photo 2
Property 51778 photo 3
Property 51778 photo 4
Property 51778 photo 5
Property 51778 photo 6
Property 51778 photo 7
Property 51778 photo 8
Property 51778 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 165 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6585 €/m²
  • کد شی 65352
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65354
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65355
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65356
  • مربع متر 27 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7297 €/m²
  • کد شی 65357
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 65358
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه