220 000 €
1229 €/m²
Property 51913 photo 1
Property 51913 photo 2
Property 51913 photo 3
Property 51913 photo 4
Property 51913 photo 5
Property 51913 photo 6
Property 51913 photo 7
Property 51913 photo 8
Property 51913 photo 9
Property 51913 photo 10
Property 51913 photo 11
Property 51913 photo 12
Property 51913 photo 13
Property 51913 photo 14
Property 51913 photo 15
Property 51913 photo 16
Property 51913 photo 17
Property 51913 photo 18
Property 51913 photo 19
Property 51913 photo 20
Property 51913 photo 21
Property 51913 photo 22
Property 51913 photo 23
Property 51913 photo 24
Property 51913 photo 25
Property 51913 photo 26

Details

  • سال ساخت: 1979
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 67 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 179 متر مربع در حومه تسالونیکی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 26470
  • مربع متر 63 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
280 000 € 933 €/m²
  • کد شی 39651
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 7
فروش
250 000 € 892 €/m²
  • کد شی 41632
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه