فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز Sepolia - Skouze
300 000 €
3000 €/m²
Property 52279 photo 1
Property 52279 photo 2
Property 52279 photo 3
Property 52279 photo 4
Property 52279 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 8 طبقه و شامل طبقه 8 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 6756 €/m²
  • کد شی 62805
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 11363 €/m²
  • کد شی 62959
  • مربع متر 22 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 9615 €/m²
  • کد شی 62960
  • مربع متر 26 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه