430 000 €
1699 €/m²
Property 56671 photo 1
Property 56671 photo 2
Property 56671 photo 3
Property 56671 photo 4
Property 56671 photo 5
Property 56671 photo 6
Property 56671 photo 7

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

توضیحات

برای فروش زمین 253 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 202 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 21 €/m²
  • کد شی 36263
  • مربع متر 16000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • کد شی 49171
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
400 000 € 26 €/m²
  • کد شی 51473
  • مربع متر 15165 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
500 000 € 200 €/m²
  • کد شی 50157
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
566 000 € 25 €/m²
  • کد شی 32415
  • مربع متر 22000 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 46787
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
600 000 € 42 €/m²
  • کد شی 65816
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
500 000 € 2688 €/m²
  • کد شی 56281
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
550 000 € 407 €/m²
  • کد شی 33356
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
400 000 € 97 €/m²
  • کد شی 51471
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 836 m

اشتراک خبرنامه