435 000 €
6214 €/m²
Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه