1 350 000 €
7258 €/m²
Property 56963 photo 1
Property 56963 photo 2
Property 56963 photo 3
Property 56963 photo 4
Property 56963 photo 5
Property 56963 photo 6
Property 56963 photo 7
Property 56963 photo 8
Property 56963 photo 9
Property 56963 photo 10
Property 56963 photo 11
Property 56963 photo 12
Property 56963 photo 13
Property 56963 photo 14
Property 56963 photo 15
Property 56963 photo 16
Property 56963 photo 17
Property 56963 photo 18
Property 56963 photo 19
Property 56963 photo 20
Property 56963 photo 21

Details

  • سال ساخت: 1973
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 186 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, 2 توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین شومینه, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه