220 000 €
2500 €/m²
Property 57476 photo 1
Property 57476 photo 2
Property 57476 photo 3
Property 57476 photo 4
Property 57476 photo 5
Property 57476 photo 6
Property 57476 photo 7
Property 57476 photo 8
Property 57476 photo 9
Property 57476 photo 10
Property 57476 photo 11
Property 57476 photo 12
Property 57476 photo 13
Property 57476 photo 14
Property 57476 photo 15
Property 57476 photo 16
Property 57476 photo 17
Property 57476 photo 18
Property 57476 photo 19
Property 57476 photo 20
Property 57476 photo 21
Property 57476 photo 22
Property 57476 photo 23
Property 57476 photo 24

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 2008
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4200 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35879
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3785 €/m²
  • کد شی 36492
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 3591 €/m²
  • کد شی 36505
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 37128
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 37784
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه