فروش - اپارتمان 50 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
185 000 €
3700 €/m²
Property 57683 photo 1
Property 57683 photo 2
Property 57683 photo 3
Property 57683 photo 4
Property 57683 photo 5
Property 57683 photo 6
Property 57683 photo 7
Property 57683 photo 8
Property 57683 photo 9
Property 57683 photo 10
Property 57683 photo 11
Property 57683 photo 12
Property 57683 photo 13
Property 57683 photo 14
Property 57683 photo 15
Property 57683 photo 16
Property 57683 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1973
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
263 000 € 5977 €/m²
  • کد شی 65216
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
232 000 € 6105 €/m²
  • کد شی 65217
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 2
فروش
200 000 € 3773 €/m²
  • کد شی 65220
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
165 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65227
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65243
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 1
فروش
155 000 € 2039 €/m²
  • کد شی 65272
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 65274
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 4146 €/m²
  • کد شی 65308
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه