Property 59191 photo 1
Property 59191 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,68
  • فاصله از دریا: 90 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش زمین 210 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 190 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 23 €/m²
  • کد شی 32922
  • مربع متر 8625 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
230 000 € 442 €/m²
  • کد شی 34631
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
200 000 € 338 €/m²
  • کد شی 35258
  • مربع متر 591 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
270 000 € 163 €/m²
  • کد شی 37724
  • مربع متر 1650 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 39628
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
175 000 € 100 €/m²
  • کد شی 39855
  • مربع متر 1750 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
175 000 € 98 €/m²
  • کد شی 39856
  • مربع متر 1770 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
175 000 € 42 €/m²
  • کد شی 40033
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
200 000 € 28 €/m²
  • کد شی 40171
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
220 000 € 5 €/m²
  • کد شی 40246
  • مربع متر 37000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه