200 000 €
3077 €/m²
Property 59390 photo 1
Property 59390 photo 2
Property 59390 photo 3
Property 59390 photo 4
Property 59390 photo 5
Property 59390 photo 6
Property 59390 photo 7
Property 59390 photo 8
Property 59390 photo 9
Property 59390 photo 10
Property 59390 photo 11
Property 59390 photo 12
Property 59390 photo 13
Property 59390 photo 14
Property 59390 photo 15
Property 59390 photo 16
Property 59390 photo 17
Property 59390 photo 18
Property 59390 photo 19

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3513 €/m²
  • کد شی 59922
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 59923
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه