395 000 €
4293 €/m²
Property 60859 photo 1
Property 60859 photo 2
Property 60859 photo 3
Property 60859 photo 4
Property 60859 photo 5
Property 60859 photo 6
Property 60859 photo 7
Property 60859 photo 8
Property 60859 photo 9
Property 60859 photo 10
Property 60859 photo 11
Property 60859 photo 12
Property 60859 photo 13
Property 60859 photo 14
Property 60859 photo 15
Property 60859 photo 16
Property 60859 photo 17
Property 60859 photo 18
Property 60859 photo 19

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2001
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه