85 000 €
833 €/m²
Property 61548 photo 1
Property 61548 photo 2
Property 61548 photo 3
Property 61548 photo 4
Property 61548 photo 5

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B+
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 102 متر مربع Kavala. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

Kavala

Location

حقایق مشابه

فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63768
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63771
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63772
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
85 000 € 2833 €/m²
  • کد شی 63963
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
120 000 € 2727 €/m²
  • کد شی 63978
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
105 000 € 2916 €/m²
  • کد شی 64024
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
115 000 € 2395 €/m²
  • کد شی 64032
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
87 000 € 2558 €/m²
  • کد شی 64092
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه