650 000 €
6075 €/m²
Property 61621 photo 1
Property 61621 photo 2
Property 61621 photo 3
Property 61621 photo 4
Property 61621 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 8
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • استخر
  • آسانسور
  • کف گرم
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 107 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین استخر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه