درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5343 m² در کرت
یونان
کرت
استان رتیمنو
آرکادی
115 000 €
21 €/m²
کد شی
62016
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5343 m²
منطقه
کرت
Location
(آرکادی) | استان رتیمنو (کرت)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
48 km
توضیحات
برای فروش زمین 5343 متر مربع در کرت.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
160 000 €
65 €/m²
زمین 2454 m² کرت
کرت
کد شی
62877
مربع متر
2454 m²
فاصله تا دریا
5150 m
فروش
150 000 €
55 €/m²
زمین 2710 m² کرت
کرت
کد شی
65125
مربع متر
2710 m²
فاصله تا دریا
1100 m
فروش
170 000 €
45 €/m²
زمین 3750 m² کرت
کرت
کد شی
50162
مربع متر
3750 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
159 000 €
106 €/m²
زمین 1500 m² کرت
کرت
کد شی
51499
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
95 000 €
23 €/m²
زمین 4014 m² کرت
کرت
کد شی
62020
مربع متر
4014 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
107 000 €
21 €/m²
زمین 5071 m² کرت
کرت
کد شی
45854
مربع متر
5071 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
140 000 €
7 €/m²
زمین 19700 m² کرت
کرت
کد شی
42793
مربع متر
19700 m²
فاصله تا دریا
5600 m
فروش
110 000 €
71 €/m²
زمین 1541 m² کرت
کرت
کد شی
44087
مربع متر
1541 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
100 000 €
67 €/m²
زمین 1471 m² کرت
کرت
کد شی
57162
مربع متر
1471 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
160 000 €
677 €/m²
زمین 236 m² کرت
کرت
کد شی
56709
مربع متر
236 m²
فاصله تا دریا
338 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the