فروش - اپارتمان 55 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
285 000 €
5182 €/m²
Property 62422 photo 1
Property 62422 photo 2
Property 62422 photo 3
Property 62422 photo 4
Property 62422 photo 5
Property 62422 photo 6
Property 62422 photo 7
Property 62422 photo 8
Property 62422 photo 9
Property 62422 photo 10
  • کد شی 62422
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 55 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 890 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین کولر, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه