فروش - اپارتمان 94 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاتیسیا
270 000 €
2872 €/m²
Property 63021 photo 1
Property 63021 photo 2
Property 63021 photo 3
Property 63021 photo 4
Property 63021 photo 5
Property 63021 photo 6

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 94 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر, سایبان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه