150 000 €
3659 €/m²
Property 63762 photo 1
Property 63762 photo 2
Property 63762 photo 3
Property 63762 photo 4
Property 63762 photo 5
Property 63762 photo 6
Property 63762 photo 7
Property 63762 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1977
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Type of flooring: tiles,wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 41 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه