فروش - دوبلکس 120 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آخایا دیاکوپتو
185 000 € 175 000 €
1458 €/m²
Property 63838 photo 1
Property 63838 photo 2
Property 63838 photo 3
Property 63838 photo 4
Property 63838 photo 5
Property 63838 photo 6
Property 63838 photo 7
Property 63838 photo 8
Property 63838 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 300 km
  • فاصله از فرودگاه: 193 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 120 متر مربع در پلپونز. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 1766 €/m²
  • کد شی 64536
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
235 000 € 2350 €/m²
  • کد شی 64606
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 5
فروش
210 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65186
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 1724 €/m²
  • کد شی 65253
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 1875 €/m²
  • کد شی 65419
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 1039 €/m²
  • کد شی 65435
  • مربع متر 178 m²
  • Rooms 6
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 65691
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
155 000 € 1359 €/m²
  • کد شی 65726
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 1836 €/m²
  • کد شی 65927
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه