بنا به درخواست
Property 64792 photo 1
Property 64792 photo 2
Property 64792 photo 3
Property 64792 photo 4
Property 64792 photo 5
Property 64792 photo 6
Property 64792 photo 7
Property 64792 photo 8
Property 64792 photo 9
Property 64792 photo 10
Property 64792 photo 11
Property 64792 photo 12

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • Access
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 64 متر مربع در کرت. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

اجاره
از 140 € /در روز 1 €/m²
  • کد شی 48319
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 52981
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 52982
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 52984
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
اجاره
از 250 € /در روز 3 €/m²
  • کد شی 55858
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2542 €/m²
  • کد شی 63004
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
35 000 € 875 €/m²
  • کد شی 63026
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 3
فروش
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • کد شی 63270
  • مربع متر 80 m²
  • فاصله تا دریا 4800 m
فروش
130 000 € 1368 €/m²
  • کد شی 63525
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 63656
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه