فروش - خانه 260 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا لارناکا
375 500 €
1444 €/m²
Property 64816 photo 1
Property 64816 photo 2
Property 64816 photo 3
Property 64816 photo 4
Property 64816 photo 5
Property 64816 photo 6
Property 64816 photo 7
Property 64816 photo 8

Details

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 260 متر مربع در لارناکا. خانه دارای طراحی داخلی

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 18079
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 2151 €/m²
  • کد شی 18082
  • مربع متر 172 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
380 000 € 1862 €/m²
  • کد شی 43290
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 1481 €/m²
  • کد شی 43750
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
460 000 € 1314 €/m²
  • کد شی 63205
  • مربع متر 350 m²
فروش
375 500 € 1444 €/m²
  • کد شی 64816
  • مربع متر 260 m²

اشتراک خبرنامه