46 000 €
1314 €/m²
Property 64911 photo 1
Property 64911 photo 2
Property 64911 photo 3
Property 64911 photo 4
Property 64911 photo 5
Property 64911 photo 6
Property 64911 photo 7
Property 64911 photo 8
Property 64911 photo 9
Property 64911 photo 10
Property 64911 photo 11
Property 64911 photo 12
Property 64911 photo 13
Property 64911 photo 14
Property 64911 photo 15
Property 64911 photo 16
Property 64911 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1990
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 1
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • Storage room
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 35 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه