فروش - اپارتمان 70 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
275 000 €
3929 €/m²
Property 65239 photo 1
Property 65239 photo 2
Property 65239 photo 3
Property 65239 photo 4
Property 65239 photo 5
Property 65239 photo 6
Property 65239 photo 7
Property 65239 photo 8
Property 65239 photo 9
Property 65239 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • محل اقامت: 70
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5600 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه