270 000 €
7941 €/m²
Property 65319 photo 1
Property 65319 photo 2
Property 65319 photo 3
Property 65319 photo 4
Property 65319 photo 5
Property 65319 photo 6
Property 65319 photo 7
Property 65319 photo 8
Property 65319 photo 9
Property 65319 photo 10
Property 65319 photo 11

Details

  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3600 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 34 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه