270 000 €
6585 €/m²
Property 65352 photo 1
Property 65352 photo 2
Property 65352 photo 3
Property 65352 photo 4
Property 65352 photo 5
Property 65352 photo 6
Property 65352 photo 7
Property 65352 photo 8
Property 65352 photo 9
Property 65352 photo 10
Property 65352 photo 11

Details

  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3600 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 41 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه