320 000 €
4267 €/m²
Property 65385 photo 1
Property 65385 photo 2
Property 65385 photo 3
Property 65385 photo 4
Property 65385 photo 5
Property 65385 photo 6
Property 65385 photo 7
Property 65385 photo 8
Property 65385 photo 9
Property 65385 photo 10
Property 65385 photo 11
Property 65385 photo 12
Property 65385 photo 13
Property 65385 photo 14
Property 65385 photo 15
Property 65385 photo 16
Property 65385 photo 17
Property 65385 photo 18

Details

  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • راه پله داخلی
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. Semi-first floor شامل یک اتاق خوابه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه