195 000 €
1773 €/m²
Property 65443 photo 1
Property 65443 photo 2
Property 65443 photo 3
Property 65443 photo 4
Property 65443 photo 5
Property 65443 photo 6
Property 65443 photo 7
Property 65443 photo 8
Property 65443 photo 9
Property 65443 photo 10
Property 65443 photo 11
Property 65443 photo 12
Property 65443 photo 13
Property 65443 photo 14
Property 65443 photo 15
Property 65443 photo 16
Property 65443 photo 17
Property 65443 photo 18
Property 65443 photo 19

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 126 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 110 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 2660 €/m²
  • کد شی 63340
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 190 000 € 1407 €/m²
  • کد شی 63720
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 1487 €/m²
  • کد شی 63724
  • مربع متر 195 m²
  • Rooms 9
فروش
205 000 € 1553 €/m²
  • کد شی 63836
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 5
فروش
270 000 € 1588 €/m²
  • کد شی 64916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
220 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 64920
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 7
فروش
205 000 € 1281 €/m²
  • کد شی 65169
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6
فروش
270 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 65185
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
195 000 € 1772 €/m²
  • کد شی 65443
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
200 000 € 1428 €/m²
  • کد شی 65563
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه