670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 169 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. Loft شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7
فروش
650 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 29965
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 5
فروش
760 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 36925
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
945 000 € 3258 €/m²
  • کد شی 38715
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 5
فروش
670 000 € 2055 €/m²
  • کد شی 41758
  • مربع متر 326 m²
  • Rooms 6
فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 2681 €/m²
  • کد شی 50730
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • کد شی 54312
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
640 000 € 3878 €/m²
  • کد شی 56316
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه