275 000 €
2750 €/m²
Property 66053 photo 1
Property 66053 photo 2
Property 66053 photo 3
Property 66053 photo 4
Property 66053 photo 5
Property 66053 photo 6
Property 66053 photo 7
Property 66053 photo 8
Property 66053 photo 9
Property 66053 photo 10
Property 66053 photo 11
Property 66053 photo 12
Property 66053 photo 13
Property 66053 photo 14
Property 66053 photo 15
Property 66053 photo 16

Details

  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 100 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح دو نما {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 4025 €/m²
  • کد شی 57167
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
410 000 € 3904 €/m²
  • کد شی 57205
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
245 000 € 2355 €/m²
  • کد شی 57882
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5
فروش
340 000 € 2764 €/m²
  • کد شی 59146
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3362 €/m²
  • کد شی 59718
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
390 000 € 3900 €/m²
  • کد شی 61749
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 62731
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه