فروش - خانه 200 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
560 000 €
2800 €/m²
Property 8670 photo 1
Property 8670 photo 2
Property 8670 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2010
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 5: гостиная, кухня, 4 спальные, 3 санузла (2 с ванной, 1 с душевой), 1 кладовое помещение
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 7700 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در حومه تسالونیکی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
530 000 € 1514 €/m²
  • کد شی 32950
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 10
فروش
550 000 € 982 €/m²
  • کد شی 39613
  • مربع متر 560 m²
  • Rooms 12
فروش
780 000 € 3120 €/m²
  • کد شی 41767
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه