درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
ملک - نیکوزیا (قبرس) - فروش - villas, apartments, townhouses
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
میدان ▼
194 اشیاء در 13 صفحه
Recommended
فروش
383 000 €
1702 €/m²
خانه
نیکوزیا
کد شی
25568
مربع متر
225 m²
Recommended
فروش
4 550 000 €
5055 €/m²
ویلا
نیکوزیا
کد شی
36883
مربع متر
900 m²
Rooms
10
فروش
800 000 €
4444 €/m²
دوبلکس
نیکوزیا
کد شی
36900
مربع متر
180 m²
Rooms
5
فروش
150 000 €
1363 €/m²
اپارتمان
نیکوزیا
کد شی
37632
مربع متر
110 m²
Rooms
3
فروش
165 000 €
1122 €/m²
اپارتمان
نیکوزیا
کد شی
37633
مربع متر
147 m²
Rooms
4
فروش
210 000 €
1555 €/m²
خانه
نیکوزیا
کد شی
37670
مربع متر
135 m²
Rooms
4
فروش
535 000 €
1981 €/m²
ویلا
نیکوزیا
کد شی
15853
مربع متر
270 m²
فاصله تا دریا
60000 m
فروش
415 000 €
3051 €/m²
ویلا
نیکوزیا
کد شی
19718
مربع متر
136 m²
فروش
بنا به درخواست
اپارتمان
نیکوزیا
کد شی
23031
مربع متر
110 m²
فروش
بنا به درخواست
اپارتمان
نیکوزیا
کد شی
23033
مربع متر
139 m²
فروش
بنا به درخواست
ویلا
نیکوزیا
کد شی
23122
مربع متر
228 m²
فروش
بنا به درخواست
ویلا
نیکوزیا
کد شی
23219
مربع متر
368 m²
فروش
239 000 €
245 €/m²
زمین
نیکوزیا
کد شی
25679
مربع متر
972 m²
فروش
257 050 €
213 €/m²
زمین
نیکوزیا
کد شی
25685
مربع متر
1204 m²
فروش
267 550 €
213 €/m²
زمین
نیکوزیا
کد شی
25714
مربع متر
1253 m²
1
2
3
4
5
...
13
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok