درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
ملک - فاماگوستا (قبرس) - فروش - villas, apartments, townhouses
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
میدان ▼
92 اشیاء در 7 صفحه
Recommended
فروش
1 400 000 €
8917 €/m²
اپارتمان
آییا ناپا
کد شی
31678
مربع متر
157 m²
فروش
4 632 000 €
9227 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
31679
مربع متر
502 m²
فروش
600 000 €
3448 €/m²
ویلا
پروتاراس
کد شی
33764
مربع متر
174 m²
Rooms
4
فروش
540 000 €
3600 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
33796
مربع متر
150 m²
Rooms
4
فروش
493 500 €
3655 €/m²
ویلا
پروتاراس
کد شی
35672
مربع متر
135 m²
Rooms
4
فروش
577 500 €
3609 €/m²
ویلا
پروتاراس
کد شی
35682
مربع متر
160 m²
Rooms
5
فروش
3 150 000 €
794 €/m²
زمین
آییا ناپا
کد شی
36479
مربع متر
3963 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
463 000 €
3404 €/m²
اپارتمان
پروتاراس
کد شی
37014
مربع متر
136 m²
Rooms
4
فروش
1 799 000 €
11835 €/m²
اپارتمان
پروتاراس
کد شی
37016
مربع متر
152 m²
Rooms
4
فروش
520 000 €
3333 €/m²
ویلا
پروتاراس
کد شی
39242
مربع متر
156 m²
Rooms
4
فروش
650 000 €
3714 €/m²
ویلا
پروتاراس
کد شی
40270
مربع متر
175 m²
Rooms
4
فروش
2 950 000 €
6210 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
40348
مربع متر
475 m²
Rooms
6
فروش
2 500 000 €
9541 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
40361
مربع متر
262 m²
Rooms
4
فروش
550 000 €
3666 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
41611
مربع متر
150 m²
Rooms
4
فروش
3 400 000 €
9855 €/m²
ویلا
آییا ناپا
کد شی
43718
مربع متر
345 m²
Rooms
5
1
2
3
4
5
...
7
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok