درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
ملک - آتن - شهر (آتیکا) - فروش - villas, apartments, townhouses
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
میدان ▼
1540 اشیاء در 103 صفحه
Recommended
فروش
4 410 000 €
4 200 000 €
2019 €/m²
ساختمان
آتن
کد شی
65498
مربع متر
2080 m²
فاصله تا دریا
7600 m
Recommended
فروش
300 000 €
280 000 €
2187 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
65913
مربع متر
128 m²
Rooms
3
Recommended
فروش
بنا به درخواست
مجتمع
آتن
کد شی
51845
مربع متر
753 m²
فاصله تا دریا
8000 m
انحصاری
فروش
1 300 000 €
3403 €/m²
زمین
آتن
کد شی
62859
مربع متر
382 m²
فاصله تا دریا
4900 m
فروش
650 000 €
4304 €/m²
خانه
آتن
کد شی
62910
مربع متر
151 m²
Rooms
4
فروش
315 000 €
1412 €/m²
ملک تجاری
آتن
کد شی
62914
مربع متر
223 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
299 000 €
6361 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62955
مربع متر
47 m²
فاصله تا دریا
4148 m
فروش
293 000 €
6369 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62956
مربع متر
46 m²
فاصله تا دریا
4148 m
فروش
250 000 €
11363 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62959
مربع متر
22 m²
فاصله تا دریا
4148 m
فروش
250 000 €
9615 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62960
مربع متر
26 m²
فاصله تا دریا
4148 m
فروش
250 000 €
8333 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62961
مربع متر
30 m²
فاصله تا دریا
4148 m
سرمایه گذاری
فروش
بنا به درخواست
مجتمع
آتن
کد شی
62962
مربع متر
530 m²
فاصله تا دریا
4148 m
فروش
250 000 €
7812 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
62967
مربع متر
32 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
250 000 €
8064 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
63006
مربع متر
31 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
260 500 €
6353 €/m²
اپارتمان
آتن
کد شی
63008
مربع متر
41 m²
فاصله تا دریا
10000 m
1
2
3
4
5
...
103
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok