فروخته
بنا به درخواست
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • امکانات دیگر: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه همکف شامل 2 اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • کد شی 31383
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • کد شی 33020
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 6
فروش
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • کد شی 33215
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 7
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34895
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
399 000 € 997 €/m²
  • کد شی 36251
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 36690
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه