فروخته

فروش - ویلا 440 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 1031 photo 1
Property 1031 photo 2
Property 1031 photo 3
Property 1031 photo 4
Property 1031 photo 5
Property 1031 photo 6
Property 1031 photo 7
Property 1031 photo 8
Property 1031 photo 9
Property 1031 photo 10
Property 1031 photo 11
Property 1031 photo 12
Property 1031 photo 13
Property 1031 photo 14
Property 1031 photo 15
Property 1031 photo 16
Property 1031 photo 17
Property 1031 photo 18
Property 1031 photo 19
Property 1031 photo 20
Property 1031 photo 21
Property 1031 photo 22
Property 1031 photo 23
Property 1031 photo 24
Property 1031 photo 25
Property 1031 photo 26
Property 1031 photo 27
  • کد شی 1031
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 440 m²
  • مساحت زمین 4000 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 6
  • فاصله از دریا: 50 m

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 440 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
3 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34875
  • مربع متر 600 m²
فروش
1 300 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 35090
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 36126
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36662
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36818
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
اجاره
از 800 € /هر ماه 7 €/m²
  • کد شی 38850
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
1 600 000 € 5333 €/m²
  • کد شی 40429
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
3 850 000 € 5133 €/m²
  • کد شی 41218
  • مربع متر 750 m²
  • Rooms 10
فروش
2 100 000 € 13125 €/m²
  • کد شی 41219
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
2 700 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 41912
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه