فروخته

فروش - ویلا 525 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • کد شی 1070
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 525 m²
  • مساحت زمین 8000 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • امکانات دیگر: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 525 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
2 200 000 € 2315 €/m²
  • کد شی 48925
  • مربع متر 950 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 450 000 € 2735 €/m²
  • کد شی 60523
  • مربع متر 530 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 2205 €/m²
  • کد شی 62096
  • مربع متر 680 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 550 000 € 4428 €/m²
  • کد شی 62163
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 200 000 € 4095 €/m²
  • کد شی 63185
  • مربع متر 293 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه