فروخته
بنا به درخواست
Property 10938 photo 1
Property 10938 photo 2
Property 10938 photo 3
Property 10938 photo 4
Property 10938 photo 5
Property 10938 photo 6
Property 10938 photo 7
Property 10938 photo 8
Property 10938 photo 9
Property 10938 photo 10
Property 10938 photo 11
Property 10938 photo 12
Property 10938 photo 13
Property 10938 photo 14
Property 10938 photo 15
Property 10938 photo 16
Property 10938 photo 17
Property 10938 photo 18
Property 10938 photo 19
Property 10938 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 115 متر مربع در آتیکا. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 1444 €/m²
  • کد شی 35102
  • مربع متر 277 m²
  • Rooms 7
فروش
320 000 € 1355 €/m²
  • کد شی 35103
  • مربع متر 236 m²
  • Rooms 7
فروش
580 000 € 2416 €/m²
  • کد شی 36223
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
310 000 € 1240 €/m²
  • کد شی 36451
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 36952
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 6
فروش
800 000 € 3088 €/m²
  • کد شی 36993
  • مربع متر 259 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 2459 €/m²
  • کد شی 37027
  • مربع متر 244 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
250 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 37386
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37490
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه