فروخته

فروش - خانه 270 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه پله
550 000 € 450 000 €
1667 €/m²
Property 1160 photo 1
Property 1160 photo 2
Property 1160 photo 3
Property 1160 photo 4
Property 1160 photo 5
Property 1160 photo 6
Property 1160 photo 7
Property 1160 photo 8
Property 1160 photo 9
Property 1160 photo 10
Property 1160 photo 11
Property 1160 photo 12
Property 1160 photo 13
Property 1160 photo 14
Property 1160 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 6: полуподвал: зал с кухней, 2 комнаты, ванная. 1 этаж: зал с кухней, столовая, санузел. 2 этаж: 3 комнаты, 2 ванные
  • امکانات دیگر: отопление, кухонная мебель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 270 متر مربع در تسالونیکی. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
590 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 31920
  • مربع متر 330 m²
  • Rooms 11
فروش
450 000 € 2045 €/m²
  • کد شی 34715
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 8
فروش
610 000 € 3812 €/m²
  • کد شی 39617
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 1375 €/m²
  • کد شی 39847
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
450 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 42027
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 12
فروش
450 000 € 1046 €/m²
  • کد شی 51230
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 7
فروش
550 000 € 1222 €/m²
  • کد شی 59384
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 10
فروش
600 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 59960
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه