فروخته

فروش - اپارتمان 69 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آرگولیس
120 000 €
1739 €/m²
Property 1238 photo 1
Property 1238 photo 2
Property 1238 photo 3
Property 1238 photo 4
Property 1238 photo 5
Property 1238 photo 6
Property 1238 photo 7
Property 1238 photo 8
Property 1238 photo 9
Property 1238 photo 10
Property 1238 photo 11
Property 1238 photo 12
Property 1238 photo 13
Property 1238 photo 14
Property 1238 photo 15
Property 1238 photo 16
Property 1238 photo 17
Property 1238 photo 18
Property 1238 photo 19
Property 1238 photo 20
  • کد شی 1238
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 69 m²
  • منطقه پلپونز
  • Location آرگولیس (پلوپونیسوس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2005
  • ساحل: песок и мелкая галька
  • تعداد اتاق ها: 2: две спальни, салон с кухней, ванная и балконы
  • امکانات دیگر: мебель, электроприборы, спутниковое тв, кондиционер, камин, автономное отопление
  • فاصله از دریا: 100 m

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 69 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 3090 €/m²
  • کد شی 62952
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
137 000 € 1473 €/m²
  • کد شی 63263
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 2
فروش
105 000 € 1458 €/m²
  • کد شی 63811
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
145 000 € 2132 €/m²
  • کد شی 63967
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2388 €/m²
  • کد شی 64211
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2622 €/m²
  • کد شی 64666
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65015
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 65415
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 3939 €/m²
  • کد شی 65521
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه