2 750 000 €
4824 €/m²
Property 12484 photo 1
Property 12484 photo 2
Property 12484 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 2,6
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

توضیحات

برای فروش زمین 570 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1480 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
3 000 000 € 75 €/m²
  • کد شی 33304
  • مربع متر 40000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42922
  • مربع متر 2129 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 39997
  • مربع متر 41865 m²
  • فاصله تا دریا 330 m
فروش
2 750 000 € 4824 €/m²
  • کد شی 12484
  • مربع متر 570 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
2 830 000 € 148 €/m²
  • کد شی 36085
  • مربع متر 19017 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
2 670 000 € 494 €/m²
  • کد شی 41749
  • مربع متر 5400 m²
  • فاصله تا دریا 370 m
فروش
4 000 000 € 160 €/m²
  • کد شی 33298
  • مربع متر 25000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
2 500 000 € 6 €/m²
  • کد شی 48899
  • مربع متر 391200 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
2 346 000 € 53 €/m²
  • کد شی 50279
  • مربع متر 44000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • کد شی 38260
  • مربع متر 50000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه