فروخته

فروش - ویلا 720 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
بنا به درخواست
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • کد شی 1280
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 720 m²
  • مساحت زمین 9000 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 7

Details

  • سال ساخت: 2005
  • ساحل: песок и мелкая галька
  • تعداد اتاق ها: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 720 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 18361
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
4 410 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 18427
  • مربع متر 770 m²
  • Rooms 14
فروش
1 700 000 € 3541 €/m²
  • کد شی 18833
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 6
فروش
2 000 000 € 2450 €/m²
  • کد شی 19042
  • مربع متر 816 m²
  • Rooms 11
فروش
1 000 000 € 1428 €/m²
  • کد شی 19908
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 20929
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 21927
  • مربع متر 540 m²
  • Rooms 7
فروش
1 250 000 € 3472 €/m²
  • کد شی 23301
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه