فروش - اپارتمان 127 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شرق پالینی
273 000 €
2150 €/m²
Property 12810 photo 1
Property 12810 photo 2
Property 12810 photo 3
Property 12810 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 15900 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 127 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 5 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
388 500 € 3407 €/m²
  • کد شی 5287
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 34148
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 4597 €/m²
  • کد شی 51317
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
407 000 € 2928 €/m²
  • کد شی 54377
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 66014
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 3600 €/m²
  • کد شی 66063
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه