اجاره - تجارت 20 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - شرق کوروپی
بنا به درخواست
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Details

  • تعداد اتاق ها: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای اجاره مساحت تجارت 20 متر مربع در آتیکا. تجارت در 1 طبقه تجارت دارای طراحی داخلی

آتیکا

Location

حقایق مشابه

سرمایه گذاری فروش
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • کد شی 7501
  • مربع متر 774 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
سرمایه گذاری فروش
370 000 € 1370 €/m²
  • کد شی 7502
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
سرمایه گذاری فروش
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • کد شی 10964
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 13025
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 13084
  • مربع متر 20 m²
  • Rooms 1
سرمایه گذاری فروش
1 020 000 € 785 €/m²
  • کد شی 14182
  • مربع متر 1298 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
5 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 16580
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 890 000 € 1890 €/m²
  • کد شی 22350
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
1 500 000 € 2586 €/m²
  • کد شی 27966
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
100 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 30373
  • مربع متر 52 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه