55 000 € 41 000 €
82 €/m²
Property 13132 photo 1
Property 13132 photo 2
Property 13132 photo 3
Property 13132 photo 4
Property 13132 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 16000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش زمین 496 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 240 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 39456
  • مربع متر 608 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
60 000 € 92 €/m²
  • کد شی 18507
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
55 000 € 142 €/m²
  • کد شی 62152
  • مربع متر 385 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
65 000 € 66 €/m²
  • کد شی 18508
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
69 000 € 16 €/m²
  • کد شی 42777
  • مربع متر 4189 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • کد شی 32790
  • مربع متر 301 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
75 000 € 126 €/m²
  • کد شی 42072
  • مربع متر 593 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
75 000 € 82 €/m²
  • کد شی 61179
  • مربع متر 905 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • کد شی 13132
  • مربع متر 496 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 42791
  • مربع متر 10226 m²
  • فاصله تا دریا 5600 m

اشتراک خبرنامه