فروخته

فروش - تجارت 116 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
500 000 €
4310 €/m²
Property 1323 photo 1
Property 1323 photo 2
  • کد شی 1323
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک تجارت
  • مربع متر 116 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • امکانات دیگر: центральное отопление , 2 туалета
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش مساحت تجارت 116 متر مربع در آتن. تجارت در 0 طبقه تجارت دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

سرمایه گذاری فروش
460 000 € 3239 €/m²
  • کد شی 3322
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
630 000 € 1852 €/m²
  • کد شی 5099
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
450 000 € 692 €/m²
  • کد شی 9321
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
490 000 € 1794 €/m²
  • کد شی 40542
  • مربع متر 273 m²
  • فاصله تا دریا 230 m
فروش
650 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 48583
  • مربع متر 352 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
470 000 € 552 €/m²
  • کد شی 51364
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه