فروخته

فروش - دوبلکس 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
420 000 €
4667 €/m²
Property 1329 photo 1
Property 1329 photo 2
Property 1329 photo 3
Property 1329 photo 4
Property 1329 photo 5
Property 1329 photo 6
Property 1329 photo 7
Property 1329 photo 8
Property 1329 photo 9
Property 1329 photo 10
Property 1329 photo 11
Property 1329 photo 12
Property 1329 photo 13
Property 1329 photo 14
Property 1329 photo 15
Property 1329 photo 16
Property 1329 photo 17
Property 1329 photo 18
Property 1329 photo 19
Property 1329 photo 20
  • کد شی 1329
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 90 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 3: 2 спальни , салон с кухней, ванная, туалет
  • امکانات دیگر: общий бассейн, сад, климат - контроль, горячая вода через бойлер круглосуточно
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 90 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
520 000 € 3586 €/m²
  • کد شی 55951
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 2789 €/m²
  • کد شی 56279
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
475 000 € 4523 €/m²
  • کد شی 56626
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3589 €/m²
  • کد شی 57178
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 57304
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 5
فروش
625 000 € 5208 €/m²
  • کد شی 57981
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 5254 €/m²
  • کد شی 57982
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 5130 €/m²
  • کد شی 58910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه