فروخته

فروش - دوبلکس 191 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
395 000 €
2068 €/m²
Property 1341 photo 1
Property 1341 photo 2
Property 1341 photo 3
Property 1341 photo 4
Property 1341 photo 5
Property 1341 photo 6
Property 1341 photo 7
Property 1341 photo 8
Property 1341 photo 9
Property 1341 photo 10
Property 1341 photo 11
Property 1341 photo 12
Property 1341 photo 13
Property 1341 photo 14
Property 1341 photo 15
Property 1341 photo 16
Property 1341 photo 17
Property 1341 photo 18
Property 1341 photo 19
Property 1341 photo 20
  • کد شی 1341
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 191 m²
  • مساحت زمین 265 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 191 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3478 €/m²
  • کد شی 54314
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 3586 €/m²
  • کد شی 55951
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 2789 €/m²
  • کد شی 56279
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4
فروش
475 000 € 4523 €/m²
  • کد شی 56626
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3589 €/m²
  • کد شی 57178
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 3904 €/m²
  • کد شی 57205
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 57304
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه