فروش - ملک تجاری 27 m² درغرب استان پلپونز

یونان پلوپونیسوس آخایا
66 000 €
2444 €/m²
Property 13433 photo 1
  • کد شی 13433
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ملک تجاری
  • مربع متر 27 m²
  • منطقه غرب استان پلپونز
  • Location آخایا (پلوپونیسوس)

Details

  • سال ساخت: 1995
  • فاصله از دریا: 165 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 27 متر مربع درغرب استان پلپونز. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

غرب استان پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
66 000 € 2444 €/m²
  • کد شی 13433
  • مربع متر 27 m²
  • فاصله تا دریا 165 m

اشتراک خبرنامه